O nas

 

Firma KGmiar świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych, poczynając od map do celów projektowych, poprzez pełną geodezyjną obsługę inwestycji, aż skończywszy na pomiarze powykonawczym.

Mapa do celów projektowych stanowi podstawę i jest ważnym elementem każdego projektu budowlanego, dlatego bardzo istotne jest rzetelne jej wykonanie. Wykonywane mapy są tworzone w formie cyfrowej, bowiem tylko tak przedstawiony obraz terenu gwarantuje przejrzystość oraz kartometryczność. Dodatkowym atutem jest końcowa forma zapisu w jednym z następujących formatów: dwg, dxf, tiff, png, pdf, jpg, bmp.

Mapy wykonane w formie tradycyjnej na materiale wskazanym przez zleceniodawcę sporządza się w skalach 1:250 ; 1:500 ; 1:1000 ; 1:2000. Ponadto, współpracujące firmy mogą liczyć na otrzymanie mapy w wersji roboczej przed poświadczeniem przez PODGiK w celu realizacji założeń projektowych.

Kolejnym etapem związanym z realizacją inwestycji jest wytyczenie obiektu budowlanego i obsługa procesu budowy. Firma KGmiar świadczy: -usługi wytyczenia budynków i budowli, -obsługę budowy dróg i placów, -wytyczenia i pomiary sieci uzbrojenia terenu.

Do ostatniego etapu budowy należy inwentaryzacja powykonawcza. Efektem końcowym jest mapa, na której znajdują się wszystkie nowopowstałe obiekty pomierzone w trakcie trwania inwestycji lub/i po jej zakończeniu.

Naszą ofertę kierujemy do projektantów, inwestorów budowlanych oraz klientów indywidualnych. Przyjęte zlecenia realizujemy możliwie szybko i fachowo. Wykorzystujemy odpowiedni sprzęt, nowoczesne metody pomiarów oraz zdobyte doświadczenie.

Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Działania naszej firmy koncentrujemy przede wszystkim w województwie wielkopolskim.

Przyjmujemy również ciekawe zlecenia z terenu całego kraju.